"Berecik" na 35. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek"

Z wielką radością informujemy, że spektakl "O Bidzie i złotych jabłkach" wg Marii Kownackiej w wykonaniu naszej Grupy Teatralnej "Berecik" został zakwalifikowany na Jubileuszowy 35. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek" online. Jeżeli Wam się spodobał nasz spektakl, to mamy nadzieję, że pomożecie nam zawalczyć o nagrodę publiczności...

Jak to zrobić?
W ramach Festiwalu każda osoba / widz wydarzenia może oddać głos na swój ulubiony spektakl lub spektakle - gdyż głosować można raz dziennie do 30 listopada 2020 roku. Jak to zrobić? Oglądając spektakle na stronie www.bajdurek.mcksokol.pl należy zaznaczyć swój wybór klikając lewym przyciskiem myszy na okrągłym polu wyboru obok tytułu. Efektem wizualnym będzie zielona ramka pola wyboru i bordowa kropka wewnątrz. Następnie należy kliknąć na guzik ZAGŁOSUJ! u dołu ekranu. Zachęcamy do obejrzenia naszego spektaklu i za wszystkie głosy dziękujemy!