Gminny Dzień Kobiet w Łącku

Już po raz trzeci w Remizie OSP w Łącku odbył się Gminny Dzień Kobiet, na którym spotkały się panie z naszej gminy, aby w dniu swojego święta miło spędzić czas.

Już od 16.00 można było wypić pyszną kawę, zjeść smakowity deser, a przy okazji obejrzeć stoiska promocyjne dedykowane specjalnie Paniom. O godz. 17.00 rozpoczęła się wspólna zabawa, ale na jej początek życzenia wszystkim obecnym złożyli: Jan Duda poseł na Sejm RP, Jan Dziedzina wójt gminy Łącko oraz Józef Strączek dyrektor GOK.

Potem wsród uczesntniczek zostały rozlosowane atrakcyjne nagrody ufundowane przez licznych sponsorów. Następnie rozpoczął się niezwykle zabawny spektakl komediowy pt. "Daj się zabić kochanie" w wykonaniu Teatru Nowego z Nowego Sącza.

Gminny Dzień Kobiet został zorganizowany przez Amatorski Ruch Artystyczny Ziemi Łąckiej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łącku przy wsparciu finansowym Gminy Łącko w ramach projektu "Kulturalne Łącko - cykl wydarzeń kulturalnych".

Sponsorzy nagród:

- Cukiernia u Gromali