Gminny Dzień Kobiet w Łącku - relacja

5 marca w Remizie OSP w Łącku odbył się Gminny Dzień Kobiet. Sala wypełniła się po brzegi paniami, które chciały spędzić wspólnie czas z okazji swojego święta.

Przed rozpoczęciem wspólnej zabawy Panie mogły uczestniczyć w pokazach pielegnacji i makijażu, obejrzeć stoiska, a także spróbować wyśmienitych ciast i ciasteczek.

O godz. 17.00 życzenia wszystkim obecnym Paniom złożyli Jan Dziedzina wójt gminy Łącko, oraz Józef Strączek dyrektor GOKu. Potem odbyło się losowanie nagród i voucherów ufundowanych przez sponsorów.

Wspaniałą zabawę zagwarantowali aktorzy Teatru Nowego z Nowego Sącza przedstawiając zabawną komedię na podstawie tekstu Michała Bałuckiego pt. "Bilecik miłosny", która co chwilę była przerywana salwami śmiechu i nagradzana gromkimi owacjami.

Wieczór pod hasłem "Baby rządzą" przeszedł już do historii, ale dostarczył wszystkim uczestniczkom niezwykle pozytywnych wrażeń.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za tak liczny udział, a także za przekazanie voucherów i upominków do losowania: Gabinet Kosmetyczny i Medycyna Estetyczna Jolanta Faron, Dekor studio ślubne, Kebab & Pizza, OBERŻA Łącko, GravMIX rękodzieło Monika Bednarz, Sklep Patryk @Katarzyna Farganus, RENI- MED Łąckie Centrum Medyczne, Wójtowi Gminy Łącko Janowi Dziedzinie, TEATR NOWY NOWY SĄCZ , za przygotowanie słodkiego poczęstunku Zakład Cukierniczo-Lodziarski "U Gromali", za zorganizowanie pokazu makijazu i pielęgnacji Makeup&Manicure Beata Kunicka, za organizację stoiska Handmade by LG a także OSP Łącko Ochotniczej Straży Pożarnej w Łącku za udostępnienie sali.