Kiermasz Świąteczny na łąckim Rynku.

Blisko trzydziestu wystawców prezentowało swoje rękodzieło, wyroby i smakołyki podczas tegorocznego Kiermaszu Świątecznego na łąckim Rynku. Pogoda dopisywała, bo w nocy spadł śnieg, było mroźnie i niezwykle klimatycznie. Łącki Rynek rozbrzmiewał pięknym kolędami, śpiewały młode wokalistki z klasy p. Moniki Rębilas w Ognisku Muzycznym.

Około 11.00 w towarzystwie Aniołka i Diabełka przybył niezwykły gość - sam św. Mikołaj. Ile w oczach dziecięcych było radości, to trudno opisać, ale i dorośli cieszyli się z jego wizyty. Miał wór pełen prezntów, dobrotliwy uśmiech na twarzy i czas dla wszystkich obecnych. Wespół z Wójtem Gminy Łącko Janem Dziedziną i dyrektorem GOK Józefem Strączkiem wręczył podziękowania dla wszystkich wystawców. Wójt Gminy złożył życzenia świąteczne wszystkim obecnym. Specjalny taniec dla św. Mikołaja zatańczyły dzieci z Grupy Teatralnej "Berecik", do których przyłączyły się również inne dzieci, a i dorośli. Kilka kolęd oraz zabaw dla najmłodszych zeprezentowała młodzież z parafii pw. św. Jana Chrzciela w Łącku....

Było pięknie, kolorowo i bardzo świątecznie. Dziękujemy wszystkim za udział. Wesołych Świąt!!