Konkurs "Bukiety na Zielną"

Zbliża się Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny nazywane również Świętem Matki Boskiej Zielnej. W związku z tym zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym pn. ,,Bukiety”.
1. Celem konkursu jest wykonanie tradycyjnych bukietów z kwiatów polnych i ziół do czego zapraszamy i zachęcamy całe rodziny, a następnie przesłanie zdjęć (maksymalnie 2 szt. ) na adres gok@lacko.pl do dn. 15.08.2020. W temacie należy wpisać ,,konkurs fotograficzny’’, zaś w treści imię i nazwisko autora lub autorów oraz miejscowość. Aby zachęcić do tworzenia bukietów przez całe rodziny nie ustalamy kategorii wiekowych. Bukiet powinien zawierać rośliny, zioła, kwiaty, rosnące na łąkach, w lasach oraz polach w naszej okolicy i winien być tak ułożony aby można go było trzymać w ręce. Wiązania i ozdoby winny być z materiałów ekologicznych.

2. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a o wynikach poinformujemy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury oraz na fb.

3. Wszystkie prace nadesłane do konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury oraz fb. z podaniem imienia i nazwiska autora lub też autorów.