XX Gminny Konkurs Młodych Wokalistów, eliminacje rejonowe do konkursu powiatowego

Komisja konkursowa w składzie:

1. Renata Gierczyk
  2. Jarosław Kuśnierz
  3. Zbigniew Kogut
  4. Marek Lipień

po przesłuchaniu wokalistów w czterech kategoriach wiekowych: kat. I – do 8 lat, kat. II – 9-11 lat, kat. III – 12-14 lat, kat. IV – od 15 lat  przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

kategoria I

I miejsce – Julia Biel – GOK w Łącku

II miejsce – Piotr Domek – SP w Zagorzynie, Emilia Gromala – SP w Zabrzeży

III miejsce – Patrycja Konopka – SP w Zabrzeży

kategoria II

I miejsce­­­ – Julia Ferenc – SP w Zabrzeży

II miejsce – Jan Kramarczyk – SP w Szczereżu, Anna Opyd – SP w Szczereżu

III miejsce – Gaja Fałowska – SP w Jazowsku, Emilia Kucia – SP w Zabrzeży

kategoria III

I miejsce – Maksymilian Bieryt – SP w Jazowsku, Aleksandra Wnęk – SP w Zagorzynie

II miejsce – Klaudia Rams – GOK w Łącku, Wiktoria Krzyśko – SP w Łącku, Dominika Podobińska – SP w Czernym Potoku

III miejsce – Justyna Kucia – SP w Zabrzeży, Oliwia Jasiurkowska – SP w Łącku

Kategoria IV

I miejsce – Sara Bieryt – SP w Jazowsku, Martyna Dybiec – GOK Łącko

II miejsce – Mateusz Domek – SP w Zagorzynie

III miejsce – nie przyznano

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez GOK w Łącku oraz Powiatowy Dom Kultury w Starym Sączu. Komisja podkreśliła wysoki poziom wykonawców, dziękując nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu i Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Łącku za organizację.