XXXI Gminny Przegląd Grup Kolędniczych

XXXI Gminny Przegląd Grup Kolędniczych już za nami. W tegorocznej edycji wzięły udział cztery grupy - trzy dziecięce i jedna dorosła. Występy oceniało jury: Monika Kurzeja i Elżbieta Frączek - Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu, Józef Tokarz - twórca ludowy, regionalista. W kat. dziecięcej I miejsce: Grupa kolędnicza "Z turoniem" ze Szkoła Podstawowa w Jazowsku, II miejsce: Grupa kolędnicza "Z gwiazdą" ze Szkoła Podstawowa w Maszkowicach, III miejsce: Grupa kolędnicza "Z gwiazdą" z Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łącku, w kategorii dorosłych I miejsce: Grupa kolędnicza "Herody" z Zespołu Regionalnego "Zespół Regionalny Górale Łąccy z Łącka. Laureaci pierwszych miejsc zaprezentują się w trakcie Powiatowego Przegląd Grup Kolędniczych "Sądeckie kolędowanie" w Mystkowie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom!
Dziękujemy ks. Proboszczowi Czesławowi Noworolnikowi za umożliwienie organizacji przeglądu w sali teatralnej Domu Katechetycznego.