Zachowanie dziedzictwa lokalnego i tożsamości regionalnej poprzez zakup wyposażenia do Izby Regionalnej w Łącku

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Zadanie grantowe pn.

Zachowanie dziedzictwa lokalnego i tożsamości regionalnej poprzez zakup wyposażenia do Izby Regionalnej w  Łącku

realizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Łącku

w ramach projektu grantowego:

„Zachowanie dziedzictwa lokalnego na obszarze działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu”

mające na celu: zachowanie dziedzictwa lokalnego i tożsamości regionalnej oraz kultywowanie i pielęgnowanie dziedzictwa poprzez wykonanie wyposażenia do Izby regionalnej w Łącku do momentu złożenia wniosku o rozliczenie grantu.

współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”,

poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wartość zadania: 19 065 zł

Wartość dofinansowania: 12 131 zł

Celem zadania jest zachowanie dziedzictwa lokalnego i tożsamości regionalnej oraz kultywowanie i pielęgnowanie dziedzictwa poprzez wykonanie wyposażenia do Izby Regionalnej w Łącku, obejmie on wykonanie systemu wystawienniczego, w skład którego wejdą m.in. gabloty, regały, witryny.