Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W dniach 13-14 czerwca odbyły się zakończenia roku dla uczestników warsztatów plastycznych, Grupy Teatralnej "Berecik" i Ogniska Muzycznego.

13 czerwca odbyło się podsumowanie pracy dla uczestników warsztatów plastycznych i Grupy Teatralnej "Berecik". Na tę okazję młodzi artyści ze wszystkich grup z wykorzystaniem różnych technik plastycznych przedstawili niezwykle barwnie swoje umiejętności.

Dla wszystkich obecnych Grupa Teatralna "Berecik" przedstawiła spektakl pt. "O Bidzie i złotych jabłkach" wg Marii Kownackiej oraz specjalny montaż słowno-muzyczny zadedykowany rodzicom.

Na zakończenie wszyscy obecni otrzymali kwiaty wykonane przez młodych plastyków.

14 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Ognisku Muzycznym. Tradycjnie rozpoczął go koncert w wykonaniu absolwentów. Następnie najlepsi uczniowie otrzymali nagrody, a wszyscy uczniowie Ogniska Muzycznego pamiątkowe cenzurki.

W obydwu tych wydarzeniach uczestniczył wójt gminy Łącko Jan Dziedzina oraz dyrektor GOK Józef Strączek.

Ogółem w zajęciach w ramach warsztatów plastycznych, grupy teatralnej i Ogniska Muzycznego uczestniczyło w roku szkolnym 2018/2019 139 uczestników.